Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10:00 - 18:00 a So 10:00 - 12:00)

Doplňkový servis

Nevíte si s něčím rady? Zkrátit nebo prodloužit hokejku? Nasadit čepel? Namontovat plexi nebo mřížku? Nevěšte hlavu a klidně se s Námi spojte nebo se osobně zastavte na prodejnu, se vším Vám rádi a ochotně pomůžeme.

Doplňkový servis

Hokej hrajeme už snad od té doby co byl Šemík ještě malé hříbě a okolo hokeje se pohybujeme taky slušnou řádku let. Za ty roky jsme pochytili mnoho věcí z šatny i od zkušených odborníků. Navíc sledujeme všechny možné nové trendy a vychytávky, takže snad není hokejová oblast, ve které bychom Vám nemohli pomoci nebo jen zoodpovědět nějaké otázky. 

Nebojte se zeptat, jestli potřebujete s něčím pomoci, vždy Vám vyjdeme vstříc a budeme se Vám snažit pomoci. 

Nemáte doma potřebné vybavení nebo se prostě jen bojíte, abyste si Vaši výstroj nepoškodili? Jsme tu pro Vás, abychom Vám se vším pomohli a Vy mohli spokojeně odejít domů. Typickým příkladem je třeba nasazení čepele, kdy Vám chybí horkovzdušná pistole nebo jen trocha lepidla na čepel - u Nás na prodejně najdete vše a za pár minut je po problému.

Malý seznam úkonů, které hravě zvládneme u Nás na prodejně:

  • broušení bruslí
  • nýtování bruslí
  • tepelné tvarování bruslí
  • prodloužení hokejky
  • nasazení čepele
  • výměna plexi, mřížky
  • výměna nožů
  • výměna koleček u in-line bruslí

... a mnohé další ...

Proto nemusíte složitě hledat na internetu různé servisy nebo obvolávat známé - u Nás máte vše pod jednou střechou. Hokejovou výstrojí počínaje, přes broušení bruslí, opravu hokejové výstroje a odoborným poradenstvím konče.

Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete